Voor een lach, door een lach! Als dit bij jou past. Kom dan ons team versterken

Voor een lach, door een lach! Als dit bij jou past. Kom dan ons team versterken! Wij zijn op zoek naar een tandartsassistente. (Preventie opleiding is een pré). Kijk voor meer informatie op: https://www.verhaegtandartsen.nl/vacatures

Terug naar overzicht

"We are committed to help you with personal attention and expertise."

Daniëlle Verhaeg · Dentist

06.06.2020

We hebben een winnaar van onze lentefair-prijsvraag!! Gefeliciteerd Emmaline Eits

We hebben een winnaar van onze lentefair-prijsvraag!! Gefeliciteerd Emmaline Eits...

03.09.2019

Heb jij nog mooie vakantie foto's gemaakt met het verhaegbadeendjeopreis

Heb jij nog mooie vakantie foto's gemaakt met het #verhaegbadeendjeopreis? We zien al prachtige foto's langskomen. Je hebt nog 1 week de tijd om deze te delen, vergeet niet #verhaegbadeendjeopreis toe...